Udvarszépítés – együtt a szülőkkel

2017. március 29.

Gyönyörű napsütésben dolgoztunk ismét együtt a szülőkkel: a Kaufland-pályázat keretében felújított iskolaudvar kerti bútorait festettük le egy harmadik, utolsó lakkréteggel. Asztalok és padok nyerték el végleges kinézetüket, s várják, hogy diákok és felnőttek minél többet használják őket. Csiszolás, festés, lakkozás, takarítás, udvarrendezés után jött a jól megérdemelt zsíroskenyér, friss retekkel és zöldhagymával.

Köszönet minden kedves szülőnek, aki idejét, energiáját és jókedvét hozta el a pénteki kalákára. Találkozunk az udvar avatóünnepségén csütörtökön, április 6-án, délután fél 3-kor. Szeretettel várunk mindenkit!