Kaufland

2017. április 27.

Iskolakezdés kedden

Iskolakezdés kedden Az udvaron gyönyörűen virágzó tulipánokkal várjuk vissza diákjainkat a vakáció után. Kedden, május 2-án kezdődik az iskola. Érdemes végignézni  a képeket!

2017. április 18.

Moment festiv la Liceul Teoretic Ady Endre din Oradea

Inaugurarea noilor dotări ale instituției: un spațiu de recreere, în curtea școlii și o sală multimedia

Joi, 6 aprilie 2017, Liceul Teoretic „Ady Endre" din Oradea a îmbrăcat haine de sărbătoare. Doamna director Vad Márta a avut bucuria de a ne invita la inaugurarea noilor dotări ale instituției, un spațiu de recreere amenajat în curtea școlii și o sală multimedia. Acestea reprezintă rezultatul unui efort comun depus deopotrivă de personalul didactic și auxiliar al școlii, Episcopia Romano-Catolică Oradea și părinții elevilor.

2017. április 10.

Prezentarea Olimpiadelor Kaufland

Prezentarea Olimpiadelor Kaufland Liceul nostru s-a situat pe locul al treilea in concursul național „Olimpiadele Kaufland”, obținând o sponsorizare în valoare de 20 000 de euro. Acest rezultat, alături de bunăvoința Episcopiei Romano-Catolice Oradea și de suportul părinților elevilor noștri au ajutat la îmbunătățirea calității demersului didactic în școala noastră, prin diverse dotări tehnice și nu numai. Astfel, joi, 6 aprilie 2017, școala a inaugurat o sală mutimedia și un spațiu de recreere în aer liber, în curte. Mulțumiri deosebite celor ce sprijină progresul nostru!

2017. április 06.

Kicsalogatják a diákokat a szabadba

Kicsalogatják a diákokat a szabadba A Kaufland Olimpia elnevezésű projekt keretében felújították az Ady Endre Líceum udvarának egy szegletét, s egy multifunkcionális osztálytermet is kialakítottak. Csütörtökön mindkettőt felavatták.

2017. március 30.

Meghívás a felújított iskolaudvar avatójára

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt április 6-án, csütörtökön délután fél 3-kor az iskolaudvar felújított szegletének avatóünnepségén. A rövid ünnepségre, majd a kötetlen együttlétre az iskolaudvaron kerül sor.

Várunk mindenkit, ünnepeljünk együtt!

2017. március 29.

Udvarszépítés – együtt a szülőkkel

Gyönyörű napsütés, zsíroskenyér, friss retek, zöldhagyma és töretlen munkakedv jellemezte a péntek délutánt.

Köszönet minden kedves szülőnek, aki idejét, energiáját és jókedvét hozta el a pénteki kalákára. Találkozunk az udvar avatóünnepségén csütörtökön, április 6-án, délután fél 3-kor. Szeretettel várunk mindenkit!

2016. május 18.

„Olimpián” nyert az Ady

A Kaufland bevásárlóközpont partnerségben az Értékek iskolája Egyesülettel és a Tanügyminisztériummal 2015. szeptember 15. és 2016. február 29. között „olimpiát” hirdetett országos szinten iskolák számára, az öt Bihar megyei díjazott tanintézmény közt pedig ott található az Ady Endre Középiskola is.