AZ AUGUSZTUSBAN ÉRETTSÉGIZŐ DIÁKOK FIGYELMÉBE

2020. augusztus 22.

A vizsgázó pontosan jelenjen meg az iskolában (Ady Endre Elméleti Líceum, Moscovei 1.) minden vizsganapon, reggel 7.30 és 8.00 között. Miután megmérték a hőmérsékletét a beosztás szerinti földszinti csomagmegőrző teremben hagyja a holmiját, ahonnan csak az igazolvánnyal és írószerekkel, mértani eszközökkel távozhat a kijelölt útvonalon a vizsgaterembe. A vizsgázó a vizsgateremben, a teremben felügyelő tanár irányításával, a kijelölt padban foglal helyet, legkésőbb 8.30-ig.

Mind eközben be kell tartani az előírt 2 m távolságot más személyektől illetve kötelező viselni maszkot.

A tanuló számára, minden vizsganapon, az iskola biztosít 0.5 L buborékmentes ivóvizet.