Beiratkozás az V. osztályba a 2020 - 2021- es tanévre

2020. május 10.

Kedves diákok és tisztelt szülők!
Iskolánk a 2020 – 2021- es tanévben is 2 ötödik osztályt indít, mindkettőt intenzív angol nyelv szakosítássalEnnek megfelelően, diákjaink heti 2 óra helyett heti 4 órában sajátíthatják el az angol nyelvet.

A jelenlegi helyzetet figyelembe véve, még nincs pontos miniszteri szabályzónk arra vonatkozóan, mikor és milyen formában lesz megtartva az angol tudásszint felmérése. Valószínűleg az iskolai év befejezése után. Amint megtudjuk, közöljük a  pontos információt a honlapunkon, facebook oldalunkon és a nyomtatott sajtóban.

Az eddigi felmérőkre javasolt minták a következőek:

Minta az angol tudásszint- felmérő írásbeli részére: Írásbeli tétel minta - 2018 -Model de subiect - scris

Minta az angol tudásszint- felmérő szóbeli részére: Szóbeli tétel minta - 2018 - Model de subiect - oral

Az angol tudásszint- felmérőre jelentkezni az iskola titkárságán lehet, a 0259431787-es telefonszámon.

Szeretettel várjuk leendő ötödikes diákjainkat!

FELVÉTELI 5. OSZTÁLYBA

FELVÉTELI 9. OSZTÁLYBA

ÉRETTSÉGI - BAC

Ady 250