Középiskolások üzleti tanácsadó versenye

2022. április 12.

Iskolánk három tanulója BODNÁR MÓNIKA-BRIGITTA (11D), HOSSU ÁGNES (11D), KOZMA PÉTER–BALÁZS (11D) vezetőtanárukkal (ANTONIE CSILLA) részt vettek április 9.-én Kolozsváron a BBTE Közgazdaság és Gazdálkodástudományi Kara által szervezett XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyen. A döntőbe 60 csapatból mindössze 16 csapat jutott be kilenc városból. A versenyen olyan középiskolások vettek részt, akik az iskolapadon túl is szeretnék gyarapítani tudásukat és szeretnének tapasztalatot szerezni az üzleti életből. A feladat az volt, hogy a Babkák névre keresztelt csapatunk egy üzleti javaslatokat tartalmazó tervet dolgozzon ki és mutasson be szakmai zsűri előtt az Ortoprofil cég számára. A döntőbe jutás magas színvonalú munkát igényelt a csapattagok részéről: kérdőíves kutatást végeztek a romániai emberek egészséges életmódhoz való hozzáállásáról, piackutatási statisztikát készítettek, marketing megoldásokat javasoltak létező vállalatok számára.

Gratulálunk a kiváló teljesítményhez!

Ady 250

Nem kellenek a megálmodott álmok,
Új kínok, titkok, vágyak vizén járok,
Röpülj, hajóm,