Iskola másként - 5. A, szerda

2020. január 22.

Kihasználva a telet és a nem túl nagy hideget, az V.A tanulói egy része megtanult korcsolyázni, míg a többiek tökéletesítették tudásukat és mozgáskultúrájukat. Osztályfőnökük, Szabó Gergő és Vad Zoltán informatikatanár vezetésével, egyszerű labdajátékok segítségével, az ötödikesek megtanultak figyelni egymásra, a forgókötéllel játszva megtapasztalhatták a közösség erejét, míg a kötélen táncolva úgy fejlődött az önbizalmuk, hogy közben egymást is segítették.