Jótékonysági táncest Claudiáért

2019. november 16.

2019. november 16-án, szombat este szeretettel hívunk minden kedves szülőt, volt adys diákot, támogatót az Ady Endre Elméleti Líceum és az iskola szülőbizottsága közös szervezésében megrendezésre kerülő JÓTÉKONYSÁGI TÁNCESTRE, melynek bevételével és a helyszínen összegyűjtött felajánlásokkal beteg diákunk, Duma Claudia további kezeléséhez járulunk hozzá. A kötetlen hangulatú, batyus, élő zenés, jótékonysági táncest  szombaton 19 órakor kezdődik.

Belépőket elővételben lehet igényelni az iskola titkárságán.

Szeretettel várunk mindenkit!

Az est műsora:

1. Köszöntő
  2.  Iskolánk diákjainak rövid műsora
  3. Hajnalig tartó táncest

A talpalávalót a RETRO BAND együttes biztosítja.