Karácsonyi készülődés az Adyban

2023. december 21.

A karácsonyi időszakban iskolánk sikeres pályázat útján elnyerte a Rákóczi Szövetség támogatását a karácsonyi készülődéshez. Az elmúlt héten el is kezdődött az ünnepi kavalkád iskolánkban. Volt, aki énekelt, volt, aki kézműveskedett, táncolt és betlehemezett. A diákok képeslapokat készítettek tanáraiknak, karácsonyfadíszeket agyagból és csillámporból, énekeltek a tanáriban, a folyosón felállított fenyőfát öltöztették fel az általuk készített díszekkel. Hálásak vagyunk a Rákóczi Szövetség támogatásáért, hogy mindez megvalósulhatott ebben a tanévben is. Köszönjük szépen Czirják Enikő rajztanárnő munkáját a gyerekek koordonálásában, valamint Apáti Timea történelem szakos és Takács Péter fizika szakos tanárok közreműködését a pályázat lebonyolításában.