Iskola másként a IX.F-ben

2020. január 20.

Az iskola másként hét első két napját a 9F osztály Kolozsváron töltötte. A két nap alatt bejártuk a várost, megcsodáltuk a látnivalókat, de ami a legfontosabb: összecsiszolódott az osztály. Az iskola másként hét harmadik napján a 9F osztály kémikusokhoz illő szorgalommal szappant gyártott. A megolvasztott alaphoz vanília, citrom, gyöngyvirág, mandarin, stb. illatú illó olajat és bőrbarát festéket kevertünk. Mákszemek hozzáadásával bőrradír is készült. Ezt a folyadékot különböző szilikonformákba öntöttük, s délben, miután kihűlt, már vihettük is haza a rózsa-, szív-, maci-, virág-, vagy akár hagyományos formájú szappanainkat.