Események az intri életében

2020. január 12.

Boldog iskola program – Október az optimizmus hava

Boldog iskola program – Október az optimizmus hava A Boldog iskola programjához a bentlakók (Boldog bentlakók) is csatlakoztak egy nagyon vidám, de annál mélyebb gondolatokat ébresztő társasjátékkal. A Pozitivityt 4 db. 2 fős csapattal játszottuk. A résztvevők: Simon Petra, Halász Bernadett Michelle, Máté Júlia Angyalka, Döme Martin, Papp Csenge, Corodi Victor Edmond, Oláh Johanna Julianna, Szél Barbara remekül szórakoztak.

2019. november 09.

Intris gólyabál

Intris gólyabál Az iskola új bentlakóit "avatták" be a kizárólag számukra rendezett "intris gólyabálon". A kilnecedikeseknek itt is különbőző próbákat kellett kiállniuk, és ezeken keresztül bizonyítani ügyességüket, rátermettségüket.

2017. december 21.

A bentlakás karácsonyfája

Lassan vége a 2017-es évnek, s az első félévből is már csak néhány hét maradt hátra. Az Ady Endre Elméleti Líceum bentlakásában is „repül az idő,” s íme, már december van.

2017. október 27.

Intris gólyabál 2017

Mint minden évben, 2017 októberében is megrendeztük a bentlakók saját gólyabálját. A IX.-es bentlakók táncos és ügyességet kívánó feladatok megoldásával bizonyíthatták rátermettségüket. Mivel most különösen sok új diák költözött a bentlakásba, jó alkalom volt ez az ismerkedésre is.