Hétvége a gólyatáborban

2023. október 31.

Az Ady diáktanácsa táborral szépítette meg a vakációt megelőző hét végét gólyák számára, Biharfélegyházán. Itt a diákok ügyességét, csapatmunkáját és elszántságát próbára tevő feladatokkal számolhattak a vendégek, mindeközben szórakozásban sem volt hiány. A táborba érkezés után a gólyák elfoglalták a faházaikat, és csapatokba lettek beosztva. Ez után pár könnyed csapatjáték következett, ahol bemelegíthettek a hétvége hátralevő részére. Az első nap a csapatok által készített zászlók és himnuszok bemutatásával végződött. Másnap torna és reggeli után folytatódtak a csapatjátékok, szabadulószoba, számháború. A szombati nap késő délutánját és estéjét pedig kisfilm-forgatással töltöttük, amibe mindenki beleadott mindent, így hozzájárulva ahhoz, hogy mindenki jól érezhesse magát a vetítésnél. Másnap reggel, a kitakarítás után, eredményhirdetésen vettünk részt, a helyezéseknek megfelelően kiosztottuk a díjakat, és közösen hazavonatoztunk.