Tájfutók

2023. november 14.

Tájfutó-verseny Velencében

Tájfutó-verseny Velencében November 10-12. között tájfutó csapatunk az olaszországi Velencében versenyzett. A több mint 2000 versenyző több mint 35 országból jött, az olaszok után az svájciak voltak a legtöbben. Az Ady Líceum Sport Klubot 11-en képviseltük. A zegzugos utcák és sikátorokban való futás, a fantasztikus épületek, a millió turista felejhetetlen élmény volt számunkra.

2019. november 02.

Tájfutóink díjazása

A  „Jövő bajnokai 2018” címmel került sor a nagyváradi sportcsarnokban az elmúlt év legeredményesebb sportolóinak díjazására. Az ünnepélyes díjátadóra az iskola  8 tájfutó diákja volt hivatalos:

Marton Dorottya, Divin Judit, Divin Péter (mivel Ő Budapesten tanul, nem tudott részt venni az ünnepségen), Vandrus Brigitta, Pálhegyi Orsolya, Deák Bernadett, Nan Beatrix, Szakács Ágnes.

Gratulálunk nekik, és felkészítőjüknek, Závodszky Tamás tanár úrnak!

2019. október 31.

Sikeres tájfutók, dobogós helyezések

Október 26-án került sor az Ady Kupára, melyen iskolánk csapata ezúttal is sikeresen szerepelt. Megelőzve Madarász és Nyíregyháza tájfutóit, az adys csapat az I. helyen végzett. És mivel a kupát sorozatban harmadszorra nyerte el, ezért a vándorserleg most már véglegesen az Ady csapatánál maradt.

2016. szeptember 07.

Váradiak sikere tájfutásban

A nagyváradi Ady Edre Líceum volt és jelenlegi diákjai kiemelkedő eredményeket értek el az országos tájfutó bajnokságon és a váltóbajnokságon.

Zöld hét

Órarend

Ady 250

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron